Home Soovitused KOHTUME KIRBUKAL! 8. 09. Šveitsi maja aatriumis toimub tasuta osalemisega kirbuturg

KOHTUME KIRBUKAL! 8. 09. Šveitsi maja aatriumis toimub tasuta osalemisega kirbuturg

September 3, 2018

Oleme mõistnud, et taaskasutusega säästame keskkonda ning tõsi ka üsna palju raha ning parimaks võimaluseks on selleks kirbuturg. Kuigi meeldivalt soojad ilmad on meid jätkuvalt hellitamas on paljud uue hooaja algusega oma kappides juba jõudnud suvised riided ja jalanõud sügishooajale kohasemate vastu välja vahetada.

Tihtipeale selgub, et endalgi on kappidesse kogunenud üleliigseid asju, mille müügi korral saaks omale midagi uut soetada. Uut, mis on sind kellegi teise kapis oodanud. Kogu maailmas eelistatakse üha enam pidevalt uute asjade ostmise asemel taaskasutust, millest annavad märku nii taaskasutatud asjade kaupluste rohkus, kui ka paljud kirbuturgude üritused.

Kirbuturgude ürituse eeliseks taaskasutatud riietega poodide ees emotsionaalne pool, et sul on võimalus näha inimest kes sinu uue lemmiku kandjaks on olnud. Lisaks sellele, et sul on võimalik müües raha teenida ja ostes säästa ka see, et paljudel kirbuturgudel ei ole kohustus müügikoha eest tasuda. Ning nagu turgudel ikka, sul on võimalus ostes hinda sobivaks kaubelda.

Üks tore ostu-müügi üritus leiab aset sel laupäeval 8. septembril Tallinna kesklinnas, Roosikrantsi tänava kauni Šveitsi maja aatriumis. Stiilsetes ja avarates ruumides saab oma stange ja kauba kenasti välja panna ning kui kõht tühjaks läheb , siis maitsvate suupistete ja ergutava kohvi eest hoolitseb Pop-Up restoran “Miun”

Tore, et taas on müüjatel osalemine TASUTA kuid palutakse eelevalt registreerida, sest müügikohtade arv on piiratud.

Vaata lisa Fb-i üritusest SIIT.

ASUKOHT: Šveitsi Maja Aatrium,  Roosikrantsi 11, Tallinn

Eelregistreerimine e-maili teel margitrandla1969@gmail.com

 

You may also like

Leave a Comment