Home Soovitused Pehmetes toonides lauanõud ehk lase kevad tuppa

Pehmetes toonides lauanõud ehk lase kevad tuppa

March 24, 2020

Meid ümbritsevas keskkonnas on väga palju erinevaid mõjutajaid, mis mängivad rolli meie emotsioonidel ja suuremas pildis ka vaimsel tervisel. Kuna meie aju kord juba sedapsi välja on arenenud, tuleb suur hulk infot hetkeolukorra kohta meile läbi silmade – mis inimesed, mis esemed, mis värvid meid ümbritsevad.

Üks mis on kindel – ilusad asjad teevad ikka tuju heaks ning värvide psühholoogia ütleb seda, et pehmed toonid on inimesele rahustavad. Kaupluses Koduekstra on valikus mõnusalt pehmetes toonides lauanõud, mille abil saad oma koju tuua värskust ja summutada seda sama nelja seina vahele jäämisest tekkinud stressi, mis praegusel ajal kindlasti paljudel meist tekkimas on.

Piltidel olevasse komplekti kuuluvad tooted tegelikult kahest seeriast. Mõlemal juhul on tegu pehmete pastelsete nõudega, mis paistavad silma kõige paremini just ühevärvilisel taustal. Minul endal on köögimööbel kõik heledas toonis, aga neid pilte tumedal taustal tehes tekkis tunne, et on vist aeg ka oma köögis väike uuenduskuur teha.

Ballerina sakilise kontuuriga lauanõud on väga mõnusad käes hoida ning meeldiva üllatusena märkasin ka varjude mängu, mida see muster ja minu köögivalgus omavahel korda saatsid. Ballerina seerias on roosat ja rohelist värvi kausid ning halli karva kruus ja kauss.

Teine seeria siin piltidel on puhtalt nende pastelsete värvide peale ehitatud ja see loob Ballerina toodetega koos mõnusa tasakaalu. Lisaks kontuuride puudumisele on need lauanõud pea täielikult värviga kaetud, vaid nõude ülemine serv on jäetud valgeks. Siin on komplektis lisaks kaussidele ka ka kahte tõugu taldrikud – üks, millelt nähakse ette praadide söömist ja teiselt peaks kirjade järgi magustoitu nautima. Minu jaoks on teine kasutuses siis, kui tahan rohkem liigutada – viimasega saab söögilaua tagant kööki uue portsu järele palju tihemini käia.

Tegu on väga stiilipuhaste esemetega mis, taaskord aitavad vähendada seda rõhuvat tunnet, mis kodus olemisest võib tekkida. Ma tean – lauanõud nüüd tulevad ja teevad elu kergemaks. Veider, aga sellised väikesed asjad võivad palju muuta. Kaupluses Koduekstra on lisaks neile ka palju põnevat, mis aitavad teil kindlasti ka kodust aega sisustada – mängud, meisterdamine ja palju muud, vaadake üle ja tellige kaup omale kasvõi ukse taha!

You may also like

Leave a Comment