Home Ilu-uudised Värvid majja: uued padjad ja pleedid diivanitele ning magamistuppa!

Värvid majja: uued padjad ja pleedid diivanitele ning magamistuppa!

April 4, 2017
coollook-padjad

Lihavõtted on tulemas ja kevadpühad tähendavad seda, et lisaks sellele, et see on traditsiooniliselt aeg oma elutoa või söögilaud värviliste munadega kaunistada, on see ka suurepärane aeg oma kodule tervikuna veidi värvi lisada. Värskema ilme saavutamine ei pea aga alati tähendama kapitaalremonti – uue ilme annavad sinu kodule väga kenasti ka mõningad uued ja värvilised pisidetailid nagu padjad, pleedid ja voodikatted.

Meie otsustasime oma majapidamises sel kevadel välja vahetada dekoratiivesemed, mis kõige sagedamini kasutuses on. Oluline oli, et need omavahel värvivalikult sobiksid ja kogu värskendus meie rahakotile liiga ei teeks. Interjöör on meie elutoas küllaltki hele. Valgete seinte ja heleda diivaniga sobivad erksavärvilised elemendid väga kenasti – ruum saab kohe rõõmsama ilme.

Tekstiilisari Roos sisaldab sarnase punase ja roosa tooni ning mustriga toolipehmendusi, dekoratiivseid diivani- või voodipatju, pleede ning isegi päevatekki. Kõik sarja tooted on saadaval Koduekstras ja kui ka tervet komplekti endale soetada vajadust pole, siis mõni kirgaste punaste ja roosadega element kevadisse koju loob igatahes ka iseendal kohe värskema tunde.

Padjad ja pleedid on ka elemendid, mida on võimalik oma majapidamises väga erinevates kohtades kasutusele võtta. Söögi- ja elutoas kaunistavad padjad diivanit ja tugitoole ning istmealused söögilaua toole. Kuna tänapäeval püütakse tihti suuremad dekoratiivesemed ja üldine interjöör hoida üsna tagasihoidlikes värvides, siis sobivad mõned kirevad padjad koos sarnase pehme pleediga imeliselt neutraalsele diivanile ning istmepehmendused tumedatele või heledatele ühevärvilistele söögitoolidele.

Magamistoas saab aga kombineerida roosielementidega tekstiilpadjad koos sarnase päevatekiga. Patjade muster on ühel küljel erinev teisest ning koos päevatekiga annavad need magamistoale huvitava ja naiseliku ilme.

Roosidega tekstiilisari pole aga ainuke, mida Koduekstra sel kevadel pakub. Lisaks eelkirjeldatule on valikus ka patjadesari sulgedega ja veel teinegi, mis kannab nime Romantika. Mõlemad padjad on heledal taustal ning vastavalt siis teie enda maitsele – kauni sulemotiiviga või romantiliste kujutistega.

Kõiki eelmainitud patju, toolikatteid ja pleede saab tubades ka kombineerida vastavalt ülejäänud mööbli ja sisekujunduselementide toonidele ning mustritele. Püüa valida padjad vastavalt sellele, millele sa nad asetad. Kui diivan, tugitool või voodikate on kirju, soovitame pigem neutraalsetes, halli ja musta-valgega patju. Kui toas olevad elemendid on aga ise neutraalsed, siis sobivad kirevad padjad, katted ja pleedid sinna kui valatult!

You may also like

2 comments

Pille April 4, 2017 at 1:25 pm

Väga ilusad ja romantilised, kas need on kõigis Koduekstra poodides?

Reply
teele April 12, 2017 at 12:31 pm

Just nii.

Reply

Leave a Comment