Home Soovitused Vaas igale lillele

Vaas igale lillele

May 24, 2020

Hiljuti oli üks tähtsamat sorti päev ning avastasin end selle järel täielikust lillemerest. See oli ikka päris korralik uputus. Ja neid lilli polnud mul taaskord mitte kuhugile panna. Nagu te kõik teate, meeldib mulle ikka hirmsal kombel kõikidest oma leidudest teile rääkima tulla ja nõnda ka nüüd, pärast seda kui käisin Koduekstrast omale vaasi otsimas. Olgu öeldud, et vaas, õigemini isegi mitu, sai leitud.

Esimesena asjana pidin muidugi läbi mõtlema, et kuhu mu uus ja uhke vaas lõpuks läheb, peab teine ju korralikult oma keskkonda sobima. Juhul kui see asukoht pidevalt muutub või pole oma asjades kindel, siis on alati turvaline minna valge keraamika teed – näiteks selline suure suuga valge vaas sobib nii toanurka kui ka (akna)lauale. Sarnast vaasi on tegelikult ka hallikamas toonis olemas, kuid minu jaoks tundub see pisut liiga külm.

Keraamikast jäi mulle silma üks teinegi, natuke kõrgem vaas, mida mina päris lauale enam ei paneks, aga toa nurka sobib see kaunis hästi. Isiklikult meeldib mulle selle puhul väga see kõrge kaelus, eelmine vaas oli rohkem klassikaliste joontega.  Ja mahutab see ka ikka palju rohkem, pooled emadepäeva lilled suutsin lõpuks sinna mahutada ja ruumi jäi veel ülegi.

Pisut kunstipärasemad ja julgemad on sellised lainelised vaasid, mis sobivad ühe või paari varre hoidmiseks. Kellel on pisut minimalistlikum kodusisustus, siis need vaasid sobivad teile väga hästi. See pudelikujuga vaas oleks ideaalne ühele riiulile, torka vaid lill sisse ning tuba läheb kohe elama.

Keda keraamika väga ei tõmba, nendele julgen pakkuda paar mõtet kontuursete klaas-vaaside hulgast. Lisaks maitsekale disainile on nende puhul heaks küljeks ka see kuidas klaaskontuur valgusega mängib. Jäta see lilla vaas koos lilledega aknalauale ning päike joonistab sellega seintele ilusaid mustreid.

Minu jaoks on nii, et kunagi pole lilli liiga palju ja alati jääb ruumi nende jaoks väheks. Nüüd on seis muidugi pisut parem, saan kõikide toodud lilledega pea terve elamise ära katta. Mõni vaas lisaks oli kõik mida vajasin. Kui teilgi selline puudus käes on olnud, siis tasub kauplus Koduekstra riiulid üle vaadata, olen üsna kindel, et leiate omale sobiva.

You may also like

Leave a Comment