Home Soovitused Eksootiliste mustritega dekoratiivpadjad muudavad sinu kodu stiilsemaks ja hubasemaks

Eksootiliste mustritega dekoratiivpadjad muudavad sinu kodu stiilsemaks ja hubasemaks

June 30, 2017

Suvel meeldib inimestele oma kodud muuta maalähedaseks ja võtta välja kõik heledad, suvised ja värvilised dekoratiivesemed. Vahetatakse kardinaid, laudlinu, diivanikatteid ja patju. Rõdudele ja terrassidele paigutatakse mööblit, lilli ja samuti pannake dekoratiivpadjad toolidele ja diivanitele. Suvekodud juba eos kujundatakse suvele mõeldes looduslähedaselt.

Tavaliselt kohtab inimeste suvekodudes palju igasuguseid tekke, pleede, vaipu ja patju. Dekoratiivpadjad on imelised sisustusvahendid! Nendega saab nii palju mängida, muutes diivaninurgad kaunimaks, toolidel istumise pehmemaks, vihmased suveõhtud hubasemaks, pikutamise mõnusamaks ja üleüldse kodu palju stiilsemaks.

Koduekstras on müügil imeilusad idamaise hõnguga dekoratiivpadjad. Valgetele patjadele on joonistatud erkvärvides eksootilised linnud ja taimed. Patjade ääred on punutud maalähedase naturaalse paelaga. Need dekoratiivpadjad sobivad eriti hästi sellistesse kodudesse, mis on heledates toonides ning vajaksid juurde veidi särtsu ja suviseid värve. Eriti, kui maakodudes diivanid ja toolid on juba päevinäinud või on taotluslikult vanad, siis sellised suvised ja maalähedased dekoratiivpadjad annavad neile veelgi enam stiili juurde. Loomulikult sobivad need padjad ka modernsesse linnakoju. Koduekstras on müügil väga suur valik ilusaid dekoratiivpatju eriotstarbeks, tuleb vaid leida enda jaoks need kõige ilusamad!

You may also like

Leave a Comment