Home Soovitused Valgusesaar.ee kingitused hingele ja vaimule! Giveaway

Valgusesaar.ee kingitused hingele ja vaimule! Giveaway

December 18, 2018

Jõulud ja sellele järgnev nädal enne uue aasta tulekut, on mõnus aja maha võtmise aeg, mille maagia seisneb selles, et kodu ehtida, küünlaid läita ja pimeduses nende põlemise ilu nautida. Diivanil mõnuledes südantliigutavaid või naljakaid kassahitte vaadata, mõtteid puhata ja lugeda. On piisavalt aega nii pere kui ka oma sõpradega hea toidu saatel elust-olust ja maailmaasjadest kiirustamata rääkida. Tõsi, ka jõulukingitused on aktuaalsed.  

Minu jõulukingid iseendale on üle kümne aasta ikka jälle pärit kirjastuse ja e-poe www.valgusesaar.ee valikust. Nende tegemiste taga on inimesed, kes keskenduvad inimteadvuses peituva potentsiaali äratamisele. Ka sel aastal leidsin tee nendeni koos sooviga jagada siia blogisse nende valikut. Meieni jõudis Valgusesaar.ee poolt väärikas kingipakk- „Kingitused hingele ja vaimule“, millele soovime leida õige omaniku.

Üks kirjastuse ja keskkonna Valgusesaar loojatest Riina Grethiel Leppoja, on tunnustatud mandalakunstnik ja väepiltide looja ning tema looming on sündinud koostöös vaimse maailmaga. Ta on kirjutanud mitmeid raamatuid, millest viimane on ka meie kingipakis esindatud. Aastast 2001 viib ta läbi tervendus- ja meditatsiooniseminare, mis on saanud ka audiokursuse kuju.

Kingituseks on raamat ja audiokursus, mandalaehted ning kristall -tselestiidi kobar.

Ürgilm, haldjad, jumalannad ja esivanemad. Muistne tarkus eesti mustrites, muinaslugudes ja regilauludes. Valgusesaar 2018.  Autor: Riina Grethiel Leppoja LEIA SIIT

Tegemist on raamatuga, mida mina ei raatsinud üle 7 lehekülje korraga lugeda, vahel tagasipöördudes ja uuesti neid lehekülgi lugedes. Mõtteid tekkis niivõrd palju. Minu teadmised meie rahvuseeposest Kalevipoeg olid jäänud minevikuhõlma ning tõde tunnistades ei teadnud ma varem nii mõnestki figureerivast tegeleastest.

Minevikupärandi meenutamine ja lahtimõtestamine on juurte taastamise ja väe tagasivõitmise teekond. Kuigi Eesti vanemas pärandis säilinud tarkus on kodeeritud, ei jää see oma sügavuselt alla teiste traditsioonide kõrgvaimsetele õpetustele.

Raamat pakub välja nägemusliku rekonstruktsiooni Eesti muinasajal õitsenud vaimukultuurist, mis ületab viimaste aastasadade jooksul kinnistunud arusaama minevikueestlastest. Oma nägemuspilti luues ja kildhaaval kokku pannes toetub autor läänemeresoome vanemas pärandis leiduvatele sümbolitele – nii visuaalsetele kui sõnalistele kujunditele. Vaadeldes neid sümboleid meditatsioonis saavutatud avardunud teadvuseseisundis, avab ta sümbolites peituvaid sügavamaid tähendusvälju, taastades tagasiteed selle juurde, mida Eesti aladel kunagi teati ja kogeti. Autori eesmärgiks ei ole pakkuda välja lõplikke tõdesid, vaid inspireerida lugejat vaatlema meie minevikupärandit värske ja eelarvamustevaba pilguga, nii et igaüks võiks avastada enda jaoks esivanemate poolt maha jäetud varandust.

Raamat sisaldab värvilisi pilte nii sügavasisulistest geomeetrilistest mustritest kui mütoloogilistest tegelaskujudest – tutvustades huvitavaid näiteid ERMi kogudest ning esitledes ka Riina Grethiel Leppoja, Helga Johanna Leppoja ja Eliisabet Merete Leppoja kunstiloomingut, samuti autori loodusfotosid Eestimaa väepaikadest.

Ürgilma meditatsioonid. Neli nägemuslikku rännakut. Valgusesaar 2018

Audiokursus “Ürgilma meditatsioonid” avab raamatu “Ürgilm, haldjad, jumalannad ja esivanemad” tähendust sügavamalt ning aitab kogeda raamatus jagatud nägemuspilte vahetumalt – isiklike rännakutena. Kangastub erakordselt rikas sisemaailm, sest audiokursus koosneb juhitud meditatsioonidest, mis võimaldavad külastada kollektiivset alateadvust ja sisemistel tasanditel asuvaid kummalisi maailmu, kus sünnivad müüdid ja muinaslood.

Hingesüdame mandalaga kõrvarõngad

Südame valgustumine kaasneb hinge (kõrgema mina) laskumisega kehasse. Valgus, mis tulvab välja Sinu sisemusest, avab ukse paradiisi kogemuseks Maa peal. See mandala aitab Sul tuua hingevalguse oma igapäevaelu tasandile. © Riina Grethiel.

Mandalaehted leiab SIIT  Materjal: Hõbetatud tsingi sulam (plii ja niklivaba) ja kumer suurendav klaas. RoHS nõuetele vastav.

Tselestiidi kobar

Olles kõrge vibratsiooniga kivi, sinise kiire vahendaja ning uue ajastu õpetaja, ankurdab tselestiit taevase energia meid ümbritsevasse keskkonda, on toeks vaimsel edasiminekul ning arendab meie metafüüsilisi võimeid. Tselestiit aitab sügavdada usaldust Allika lõpmatu tarkuse vastu, puhastab ja tervendab aurat ning aitab säilitada südame puhtust ja puutumatust, luues meie ümber harmoonilise atmosfääri isegi välise stressi olukorras. Tselestiit aitab tervendada sassiläinud suhteid, avades neutraalse ruumi läbirääkimiste maha pidamiseks. Ka avab ta meid uutele kogemustele, mis on rohkem kooskõlas meie hinge tegelike eesmärkidega. Olles ääretult rahustava ja stressi maandava toimega, jahutab tselestiit tuliseid emotsioone ning sünteesib intellekti tunnetusega, tagades sügava sisemise tasakaalu. Lisaks pakub tselestiit ka asendamatut toetust, kui meil on vaja kõnelda suurte rahvahulkade ees. Leia valik SIIT

Kingituse mäng toimub Coollook Facebook lehel SIIN. Võitja selgub 21.12.18.

 

You may also like

Leave a Comment