Home Moenipid Võimas ilu- ja moehooaja avapidu! Womens Club 14. septembril ööklubis Prive

Võimas ilu- ja moehooaja avapidu! Womens Club 14. septembril ööklubis Prive

September 17, 2018

Coollook sai kutse osaleda Womens Club populaarsel iluüritusel, mis on kolinud sügisilmade eest Varblase kohviku väliterassilt siseruumidesse. Täpsemalt, salapärase atmosfääriga ööklubisse Prive. Reedel, 14.09, toimus võimas uue hooaja avapidu!

Septembris algab kogu maailmas ilu- ja moetrendidel uus hooaeg, seega sai ka Womens Club avapeol osa uutest moe- ja ilutrendidest. Avaüritus oli peale kaunist suveaega väga oodatud ning tõi kohale 110 ilust- ja moest lugupidavat naist. Moehuvist kõnelesid külaliste pilkupüüdvad tualetid ning ilutrendide lugupidamisest nende hoolikad ja stiilsed soengud ja meigid.

Külalisi võtsid särava naeratusega uksel vastu peo perenaised Kätlin ja Ljudmilla, andes saabujatele näppu kenasti tunduva kingikotikese.  Trepist üles jõudes, peosaali sisenedes, avanes kaunis vaade pidulikes rõivastes naistele, glamuursele ruumikujundusele ning rikkalikule peolauale. Ruumid oli kaunistatud imeilusate Blummin lilledega ja trendikate Celebrate õhupallidega. Nägus härrasmees pakkus tervitusjooki, milleks oli põnev rabarberi mullivein Peenjoogivabrik Nudisti valikust. Toidulaua juurde saabudes leidsime sealt õhtusele ajale kohaselt söögiks kerged maitsvad salatid , oma tuntud headuses Mamma salatite valikust.

Kingikoti sisu

Kui õhtujuht Juhan Krull oli saabujad laudadesse juhatanud ning ilu, põnevust ja heategevust sisaldava eeskavaga alustanud sai piiluda ka kingikotti. Kingikoti sisust leidsin Nano Asia näohoolduse (69,00 € väärtuses), Melano sõrmuse kivi (20 € väärtusega), Parisax Professional huulepulga (12 € väärtusega), Ilusõnumi kutse (5 € kokkuhoid) ja Mamma pannkoogid, mida said kõik koju kaasa võtta, et hommikul mehele ja lastele maitsev hommikusöök lauale tuua.

Kuna kingikotis olevate Melano sõrmuse kivid olid erinevad siis oli põnev üllatus, et selgeltnägijate tuleproovist tuntuks saanud selgeltnägija Elena Kanda sai sõna, avaldades,mida üks või teine kivikese värv kingisaaja elus tähendab.

Ilu, põnevust ja heategevust

Õhtusse mahtus palju tegevusi ja üheks neist oli naisi alati köitev moeshow. Moepoole eest hoolitses moekunstnik Kaja Kuristik oma uue Artist moekollektsiooniga. Esitlusele tulid väga omanäolised ja romantilised, pehmed, naturaalsed ja soojad, käsitööna valminud kodumaised kleidid. Modellidena astusid teiste seas üles kaunis Miss Estonia 1991 Erika Bauer, koos oma särava õega. Kaunite ja kütkestavate modellide meigid olid loodud Parisax Professional kosmeetikaga.

Harivat momenti pakkus kodumaise käsitöö jookide valmistaja Peenjoogivabrik Nudist rääkides kuidas valmivad parimad kodumaised siidrid.

Kuna Womens Club avaüritus toetas loomade õiguste eest võitleva MTÜ Loomuse tegevust oli kohapeal nii korjanduskast kui ka toimusid oksjonid, millest saadud raha suundus MTÜ Loomuse tegevuse toetuseks. Oksjonile tuli Eesti selgeltnägija Elena Kanda poolt rahamantra, mille ostis 110 euro eest endale Erika Kappet. Glanz&Glamuur lisas oksjonile Melano sõrmuse, mille ostis 50 euro eest Johanna Maria Metshein. Heatahtlik andmine toimis koheselt, sest fortuuna soosikuteks olid samuti Erika, kes võitis Cutrini juuksehoolduse komplekti ja Johanna Maria kellele kuulub nüüd Kroonika aastatellimus. Gurmaanidele pakkus luksust Restoran Kichen Rõõm kaheksajala maitseelamus. Külalised said end jäädvustada Prime Fotoboksis meenutuseks Womens Club logoga foto ning kogu ürituse jäädvustas ka fotograaf Karina Vaus.

Õhtu lõpus tänati kõiki, kes panustasid heategevusse. Oli võimas uue hooaja alguse avapidu!

You may also like

Leave a Comment