Home Moenipid Rattakorv on stiilne ja kasulik tarbeese!

Rattakorv on stiilne ja kasulik tarbeese!

June 30, 2017

Rattahooaeg on käimas täies hoos! Juba mõnda aega tagasi läksid moodi vintage stiilis jalgrattad – pastelsetes toonides, suurte sadulate ja lenksudega ning peenete rattakorvidega. Just nimelt korvidest kirjutamegi lähemalt. Stiilse linnaratta küljest ei tohiks kellelgi puududa ka üks ilus rattakorv.

Rattakorv pole mitte niisama iluasi, vaid ka väga kasulik tarbeese. Rattakorvi saab panna koti, kui oled parajasti kooli või tööle sõitmas. Linnapildis võib näha rattakorvides ka pisikesi koeri, kes on perenaisega koos tööle suundumas. Samuti saab rattakorvi panna kõik muu, mis käekotti ei mahu või on tüütu seljas kanda rattaga sõitmise ajal. Kui oled rattaga suunduma mõnele üritusele, siis on samuti mugav oma asju korvis hoida – vihmavarjud, kampsunid, veepudelid, piknikutekid jms.

Meie aga käisime hiljuti piknikul ning saime kõik asjad kenasti korvi panna. Sinna mahtus vahuvein koos pokaalidega, värsked suvised marjad, baguette ja loomulikult lilled. Eks see üks naisteasi ole, et kui juba rattakorv on, siis midagi ilusat võiks seal alati ka sees olla, miks mitte siis mõni ilus lilleõis või sallist lips seotud korvi külge lehvima.

Sellised armsad rattakorvid leiab Koduekstrast väga soodsa hinnaga ning ka erivärvides. Väga ilusad on muidugi klassikalised valged korvid, kuid väga stiilselt mõjuks ka lilla, roosa või hoopis ereroheline korv. Kindlasti ei peaks rattakorv olema rattaga sama värvi. Kas tuli juba mõtteid, mida sina oma rattakorvi paneksid?

You may also like

Leave a Comment