Home Ilu-uudised WOMENS CLUB ilu- ja gurmeeõhtu10.05 koos suvekleitide moeshow`ga Miss Estonia kroonitud kaunitaride esitluses

WOMENS CLUB ilu- ja gurmeeõhtu10.05 koos suvekleitide moeshow`ga Miss Estonia kroonitud kaunitaride esitluses

April 28, 2019

10. mail leiab Varblase kohviku terassil aset populaarse üritustesarja Womens Club järjekordne ilu- ja gurmeeõhtu. Silmailu pakub Monton, Mosaic ja Bastion suvekleitide kollektsiooni esitlus, milles külalismodellidena astuvad lavale 30. juubeliaasta tähistamiseks Miss Estonia kroonitud kaunitarid.

Kollektsiooni esitluse ja peo meeleolu eest kannab hoolt Pernod Ricard Estonia, pakkudes tuju loomiseks ja isu tekitajaks naiselikku Lillet tervitusjooki. Gurmeenaudinguna saab maitsemeeli hellitada luksuslike austritega, millele eelneb karpide avamise koolitus firma Kala&Kala gurmaanihingega proffide poolt. Gurmeeõhtu jätkub üllatustega, mida pakuvad peene piha eest hoolitsevad FitFood ja Red Chocolate.

Selle särava ja meeleoluka maikuu reede õhtu juhiks on šarmantne Juhan Krull ning kauneid külalisi jäädvustab hinnatud seltskonnafotograaf Erlend Štaub.

Linna säravaima Womens Club naisteürituse traditsiooniks on hinnaliste ja väärtuslike auhindade loosid ning kõik külalised saavad kaasa uhke kingikotikese, mis sisaldab üllatustoodet firmadelt Glanz&Glamuur, Royal Beauty Club ja Red Chocolate.

Piletid saab soetada Piletilevist SIIT.  Piletihinna sisse kuulub: tervitusjook, koolitused, kingikott.

Kohtumiseni kaunil  maikuu kevadõhtul!

 

You may also like

Leave a Comment