Home Soovitused E-poe krediit – mugav ja kiire viis ostude sooritamiseks internetis

E-poe krediit – mugav ja kiire viis ostude sooritamiseks internetis

March 31, 2020

Kindlasti meil kõigil on olemas vähemalt üks või kaks krediitkaarti või siis krediitkaardi võimalusega deebetkaart. Seda on mugav kasutada, kui teinekord puuduvad vabad vahendid ostu sooritamiseks. E-poodidest on mugav ja kiire kaupu tellida, ilma et peaksid kodust lahkuma. Finora Capital lõi uue teenuse, milleks on e-poe krediit. Vaatasimegi lähemalt, millega on tegu ning kuidas kogu protsess täpsemalt käib.

Tegu on põhimõttelist nö virtuaalse krediitkaardiga ja füüsilist pangakaarti polegi vaja. Vaid ühte krediidilimiiti saab kasutada rohkem kui 1000 e-poes ostlemiseks! Omale sobival ajal saab kasutatud limiiti tagasi maksta ja seda jälle taas kasutusele võtta. Ülevaate oma limiidi kohta leiab ka iseteenindusest Minu Finora”.

Kolme lihtsa sammuga on võimalik e-poe krediiti kasutama hakata:

  1. Vali välja sobiv kaup e-poest ning enne maksma asumist kliki Finora e-poe krediit logol, mis avaneb pangalinkide loetelus. Täida taotlus. Tähele tuleb panna, et e-poe krediidilimiiti saad taotleda ostude puhul, mis on suuremad kui 75 EUR.
  2. Paari sekundiga saad teada oma makselimiidi. Sulle saadetakse leping tutvumiseks ning tingimuste sobivusel saad lepingu allkirjastada.
  3. Nüüd jääb vaid üle ost lõpetada ja tellitud kaup saadetakse välja.

Näiteks, kui enne valisid maksmiseks pangalingi, siis nüüd tuleb avanenud valikus klikata ‘’Finora e-poe krediit’’ nupul ja ongi valmis. Kui oled korra juba lepingu sõlminud, siis järgmine kord pole seda enam vaja läbi teha.

Aga kuidas käib tagasimaksmine?

Igakuiselt kuuluvad tasumisele kasutatud krediidilimiidilt intressimaksed. Intressi arvestatakse igapäevaselt kasutuses olevalt arvelduskrediidi summalt ja intress kuulub tasumisele iga kuu 10. kuupäeval.

Arvelduskrediidi põhiosa tagasimakseid saad teha valitud ajal ja summas. Tagastatud summa ja kasutamata limiidi ulatuses saad krediidilimiidi igal ajal uuesti kasutusse võtta. Lepingu lõpptähtajal maksad tagasi kogu kasutuses oleva arvelduskrediidi summa või soovi korral pikendame lepingut – saad valida, kumb variant sulle rohkem sobib.

Finora e-poe krediit ja selle tingimused

  • Tähtaeg 12 kuud
  • Intressimäär 15%
  • Lepingutasu 15 EUR
  • Minimaalne limiit 75 EUR. Maksimaalne limiit sõltub sissetulekutest ja olemasolevatest kohustustest, kuid ei ületa 2000 EUR.
  • Netosissetulek vähemalt 400 EUR/kuus
  • Eelnev maksekäitumine korrektne
  • Vähemalt 18-aastane Eesti kodanik või Eesti elamisloaga välismaalane

Avasta Finora e-poe krediidi võimalusi kodust lahkumata ning tutvu ka täpsemate tingimustega https://finoracapital.eu/e-poe-krediit/.

Mõnusat ja mugavat ostlemist!

You may also like

Leave a Comment