Home Ilu-uudised 3 sekundit päevas ilusate juuste, küünte ja naha heaks!

3 sekundit päevas ilusate juuste, küünte ja naha heaks!

November 19, 2018

Tänasel ajal oleme eeldatud elama väga kiires tempos ning meil tänapäeva naistel on töökoht, millele anname oma hingestatud panuse, meil on kodune majapidamine, oma perekond, samuti vajadus leida aega isiklikeks suhtlusteks, tegeleda oma vaimutervise ning hobidega. Kõigele lisaks soovime enesekindlalt ilusad välja näha ja tunda rõõmu ilusate juuste, küünte ja naha üle. 

Kõigeks peab leidma aega ja vahel tundub mulle, et üks asi hakkab teise arvelt kannatama. Kuidas kõigi toimetuste juures leida piisavalt aega oma ilu eest hoolitsemiseks? Mulle meenus üks päriselt töötav salanõks, mille olin vahepeal kahjuks unustanud. Nüüd kui november on käes, suvepäevitus maha tulnud, minu küüned järjest lühemaks jäänud, sest nad on hapraks muutunud ja juuste läige oluliselt tuhmunud, tuli see nipp mulle mälusopist esile. Üks varasemalt läbiproovitud saladus, mis võtab igas päevas aega vaid 3 sekundit ja peagi on ilu kõik taaskord uuele elule pöördumas.

Ränil on oluline roll juuste, küünte ja naha tervises

Väline ilu sõltub paljuski sellest kuidas me toitume, kas me saame söögiga kätte kõik vajalikud vitamiinid ja mineraalained. Juuksed, küüned ja nahk saavad olla terved siis, kui keha on nende oluliste elementidega piisavalt hästi varustatud. Ränil on siin oluline roll, sest räni soodustab tervete, tugevate ja läikivate juuste kasvamist ning parandab juuste stabiilsust, struktuuri ja väljanägemist. Ränil on hea omadus viia toitaineid juukserakkudeni ning kuni juuksejuurteni välja.

Sidekude toetab kogu meie keha kui rakkudevaheline „tsement“ ning on veevarude hoidja. Räni seob vett sidekoerakkudes, andes tugevama naha, mis on siledam ja näeb noorem välja. Samuti soodustab sidekoe kiudude kollageeni ja elastiini moodustumist.

Terve ja tugev sidekude ei taga üksnes toidetud ja kaunist nahka ning tugevaid juukseid, vaid on ka tugevate küünte eelduseks. Nagu marrasnahk, nii saavad ka küüned toitaineid sidekoe kihtide vahendusel. Räni on üks sõrme- ja varbaküünte kasvamise jaoks olulisemaid elemente. Esiteks tagab räni sidekoe tervise ning seeläbi küünte toitainetega varustamise. Teiseks parandab räni keratiini-proteiini komponentide sidumist, muutes küünestruktuuri tugevamaks.

Niisiis on minu salanõks räni sisalduva geeli Silicea marjamaitselise väikese 15 ml portsjonpakikese manustamine, mis on mul taaskord nüüd igapäevaselt tööl kaasas. Pakendi avamine ja selle ampsu manustamine võtab aega vaid 3 sekundit.

Millal näeb tulemusi ja millist toodet eelistada?

Mäletan paari aasta tagusest ajast, et esimesed tulemusi märkasin ma just oma küünte osas, mis kasvasid juba paari kuu möödudes märgatavalt kiiremini ning nelja kuu möödudes olid nad nii tugevaks muutunud, et pidin osaliselt oma koduses maniküüris küüneviilile lisaks appi võtma ka maniküürkäärid, et tugevaid küüsi nende abil lühemaks lõigata.

Pakendilt saab lugeda kirja, et heade tulemuste saavutamiseks tuleb nt. Silicea marjamaitselist balsamit kasutada pikemat aega (4-6 kuud). Pikk kasutusaeg toetub lihtsale põhjusele – naha regeneratsioon kestab 28 päeva, juuksed kasvavad umbes 1 cm kuus ja kulub pool aastat enne kui küüned on välja kasvanud. Imendumise lihtsustamiseks soovitatakse kasutada räni just geelina. Apteekides on räni saadaval nii kapslites kui geeli kujul. Teadlased on aga veendunud just ränigeeli positiivses toimes, kuna sel juhul on räni juba lahustatud ning saab organismis kiiremini mõjuma hakata. Selleks sai minu valikuks uus mõnusa marjamaitsega Saksa toode Silicea Direct. Kes maitset ei soovi neile on valikus ka maitseta toode.

Silicea tooted on müügil apteekides käsimüügi ravimitena.

You may also like

Leave a Comment