Home Hooaja outfit Milline on Tallinna talvine Streetlook? 10 värvikat shoppinguideed

Milline on Tallinna talvine Streetlook? 10 värvikat shoppinguideed

January 18, 2019

Mõned päevad tagasi trammiga sõites, avastasin ühtäkki, et kõik trammireisijad, nii minust paremal kui ka vasakul, kandsid musta värvi ülerõivaid ja ka peakatteid. Kaasaarvatud mina. Terve trammitäis rahvast oli eranditult mustas! Kas olime teel põrgusse? Mul siiski õnnestus varem põgeneda, ilmselt seetõttu, et minu kaela soojendav mittemust sall andis mulle pääsemisloa. Selline on jaanuari streetlook Tallinna tänavatel. Süngevõitu teine. 

Nõustun, et tume värv on talvisel ajal määrdumise varjamisel praktiline. Samas ühtlane tume inimmass mõjub masendavalt. Kui näiteks ühegi värvika elemendi oma talvisesse outfitti lisada, saaks linnaruum rõõmsamaks, kaaskulgejate tuju helgemaks ning ehk tuleb ka kevad niiviisi kiiremini. Sel päeval mul oli aega lihtsalt keskustes kolada, aga see oli limiteeritud, sest teatrietendus ootas. Kahe tunni jooksul kimasin läbi kolm keskust ja leiud esimesed, mis silma jäid.

10 värvikat leidu trajektoorilt T1 Mall- Viru Keskus- Telliskivi Loomelinnak

T1 Mall kaubanduskeskus oleks sel päeval mahutanud tuhandeid kordi enam inimesi kui mina ja mõned soomlaste pundid. Rõivaste ja jalanõude kauplused väärisid uudistamist, sest paljud neist pole varasemalt Eestis oma esindustega varem kaubelnud. Tegingi valiku enda jaoks uute brändide kaupluste külastuste osas. Värvikaid esemeid, pean mainima, oli tõepoolest raskem leida. Ikka must, pruun ja sekka vägagi tumedaid versioone punasest ja rohelisest. Midagi ma siiski leidsin.

Itaalia rõivaste Persona Bella poest leidsin esimese pilkupüüdva värvika mantli, mida kannaksin suurima heameelega. Poes leidus muudki kena ja värvikat kuid fookus jäägu tänaval kantavatele rõivastele.

 

Kohe pean laiendama ka sõna rõivad, sest tänaval jäävad silma ka aksessuaarid. Taaskord Itaaliast pärit Roberto Bravo on ehtebränd, mis asub keskuse esimesel korrusel. Sealne valik võlus pilkuköitvalt suurte ja värvikate ehetega. Lemmikuteks need, mille elementideks olid liblikad ja lilled.

 

Kiire tiir Viru Keskuses pakkus aksessuaaride leide ja värvikate rõivaste osas millegipärast enamasti just kollast ja fuksia värvi. Pro Optikast leidsin stiilsed punased väikese kujukiiksuga prilliraamid. Ägedalt mõjus ka mudel, mis oli ülalt loomamustriline ja alt lilla.

 

 

Zara poest leidsin mitmes erinevas erksas värvitoonis ülerõivaste peale kinnitatavaid kraed. Jopekandmise hetkedel sobiks Zara mütsike päiksepaistet looma. 

Värve kui palju River Islandi poes! Praegu ka suured allahindlused ning sealt oli kohe palju valida. Rõõmsavärvilisi sallikesi, talviselt soe fuksiaroosa jakk,

Teel Vaba Lava poole astusin sisse ka Telliskivi Loomelinnaku kauplustest ja silma jäid järgnevad värvikad leidud. Nunnukas rõõmsavärviline ridikül Universaal Universumist.

Kollane ja roheline mantel ja suvelilleline kleit Telliskivi moetänavalt.

Paabulinnusulgede elementidega mantel kauplusest Dharma Fashion.

Too päev Tallinna vanalinna ei jõudnud ja polnud vajagi, sest teadsin, et värvilisi, stiilseid ja kvaliteetseid jalanõusi leiab Vivian Vau esinduspoest alati.

 

You may also like

Leave a Comment