Home Hooaja outfit Stiilne naine- näitleja Jekaterina Novosjolova

Stiilne naine- näitleja Jekaterina Novosjolova

November 30, 2018

Jekaterina Novosjolova, armas, soe ja meeldiv inimene, kelle naiselikkus ja stiilitunnetus on alati imetlust pakkunud. Stiilne naine Jekaterina tundub olema ka Mart Sanderi lemmikuks, olles Katja valinud nii oma populaarse romaani „Litsid“ ainetel valminud ajaloolisesse draamafilmisarja Anastassia osatäitjaks ning uues Mart Sanderi lühifilmis “Tegelikult” on samuti Katjal kandev roll.

Igapäevaselt saab Jekaterina Novosjolovat näha teatrilavadelt nii Pärnu Endla Teatris lavastuses “DreamWorks” kui ka Tartus ERM Teatris lavastuses “Keisri hull”. Katjaga rääksime filmi, ilu ja moeteemadel ning küsisime ka naiseliku naise olemuse kohta.

Kas sinu värskeim filmiroll on  Mart Sanderi lühifilmis “Tegelikult”, mis pälvis USA Global Shorts filmifestivali auhinna “Award of Excellence” ?

Jah seda võib öelda küll, et see on üks viimaseid äsja ilmunuid filmirolle. Kuid suvel töötasin juba täies hoos täispika mängufilmi kallal, mille võtted jätkuvad talvel ja esilinastus on järgmise aasta sügisel. Aga sellest võib rääkida ilmselt juba järgmine kord.

Milline roll on sul filmis “Tegelikult”?

“Tegelikult” on oma žanrilt õudusfilm ning minu rolliks on olla saladuslik femme fatale, kes on kuratlikult ilus ja võluv. Ükski mees ei suuda ta ilule vastu panna. Samas see on petlik ja võib hukutada. Süžeest ma rohkem rääkida ei tahaks, sest siis pole enam huvitav vaadata kui film peale ülemaailma festivalide vahel tiirutamist taaskord Eesti vaatajatele näha on.

Sinu riietusevalik on alati pilkuköitev. Mis on sinu südamelähedane stiil?

Olen klassikalise stiili armastaja ja kleidi kandja. Kõik mis hõiskab naiselikkuse järele on minu stiil! Teksasid kannan väga harva, vaid juhul kui talvel on tõepoolest külm või siis mõne pikema sõidu puhul lihtsalt mugavuse pärast. Ma ei karda rõhutada figuurisiluetti pliiatskleidiga, mille taljet kaunistab vöö. Pean tunnistama, et suvel võib mind näha ka tuultes lehvivas laias boho kleidis.

Mis on sinu ilulemmikud?

Näohoolduseks kasutan ilusalongist ostetud kvaliteetset prantsuse kosmeetikat. Dekoratiivkosmeetika osas kasutan nii eksklusiivseid kallimaid kuid ka odavaid tooteid, mis on lihtsalt meeldima hakanud. Aastaid olen jumestuseks kasutanud mineraalpuudrit, mis laseb nahal hingata. Parfüüme olen ma tihtipeale saanud kingituseks ning minu valikuteks on isikupärased ja haruldasemad parfüümid, mida pakub näiteks Tallinnas asuv parfüümibutiik Crème de la Crème. Suvel aga ma parfüümi peaaegu ei kasutagi, sest loodus õitseb ja kõik on lillelõhna täis!

Milline on naiselik naine?

See on küsimus, millele ideaalset vastust ei oskagi anda. Olen kuulnud, et paljud arvavad, et kui naine on enesekindel, siis on ta naiselik. Mina aga arvan, et liiga enesekindlaid naisi mehed pigem kardavad, sest neile tundub, et naine ei vaja enam mehelikku toetavat õlga. Arvan, et naiselik naine on tugev oma hapruses. Naiselikku naist tahaks mees aidata, näiteks tema kotti lennukis tõsta, anda talle kätt autost väljudes, kaitsta teda teiste meeste eest, kes nagu kotkad valmistuvad endale saagiks haarama. Ma ei mõista naisi, kes püüavad meestega võistelda, kas siis töö alal või muus osas. Naiseliku haprusega võib elus väga palju saavutada, jäädes lihtsalt naiseks.

You may also like

1 comment

Naistepäev ülendab naiselikkust - Coollook March 6, 2019 at 2:26 pm

[…] “Paljud on öelnud, et naiselik naine on enesekindel aga arvan, et liiga enesekindlaid naisi mehed pigem kardavad, sest neile tundub, et naine ei vaja enam mehelikku toetavat õlga. Arvan, et naiselik naine on tugev oma hapruses. Naiselikku naist tahaks mees aidata. Naiseliku haprusega võib elus väga palju saavutada, jäädes lihtsalt naiseks.” Katjaga kogu vestluse aga SIIT […]

Reply

Leave a Comment