Home Ilu-uudised Kevadine sisekujundus eriti coolilt: kaks patja, linik et voila!

Kevadine sisekujundus eriti coolilt: kaks patja, linik et voila!

February 28, 2017
sisekujundus-padjad-coollook

Oleme juba pikemalt peatunud nii naiste- kui ka meestemoel ja rääkinud põhjalikult sellest, mida me soovitaks endale, pähe, jalga ja selga panna ning käe otsa riputada. Täna keskendume aga sellele, kuidas väga lihtsate ja taskukohaste vahenditega oma kodu sisekujundus kevadiselt veidi värskemaks muuta.

Pehmed, malbed ja pastelsed toonid on meie vaieldmatud lemmikud, sest neid annab lihtsalt igasugu teiste toonide, kirevate, plasside, heledate ja tumedatega niivõrd hästi kombineerida. Puhas õnn, et terve Pinterest praegu ka meiega täpselt sama meelt on.

Kui jutt juba kombineerimise peale läks, siis sel kevadel soovitame neid samu tagasihoidlikke toone – heleroosat, halli ning beeži – kombineerida väikeste erksavärviliste detailidega. Kui valid akna ette heleroosad kardinad, siis sobiks aknalauale ideaalselt näiteks silmatorkav tulipunane lillepott.

Uurisime veidi maad, kogusime inspiratsiooni ning leidsime Koduekstrast huvitava tekstiilisarja nimega Taim. Lihtsa ja tagasihoidliku taimemustriga kaunistatud üksteisega kokku sobivad diivanipadjad, pleedid, erinevas suuruses laudlinad, köögirätikud ja kardinad kaunistavad ja toovad mõnusa kevade veidikene lähemale. Igaüks võib neid omavahel kombineerides valiku teha ja oma lemmikud Taim tootesarjast välja valida.

Meie valisime täna kahes erisuuruses laudlinad ning diivanipadjad. Elutuba, kus näidiskodu filmisime, kaunistab hele diivan, mille nurka sobivad beežid, heleroosad ja helehallid padjad suurepäraselt. Just nendes toonides ka Taime ülejäänud sarigi tehtud on. Et üldmuljele veidi värskust ja särtsu lisada, soovitame kevadisi erksavärvilisi lõikelilli. Meil juhtusid käepärast olema eriti vinged kollased tulbid. Lisaks lilledele sobiks diivanilauale ka suurepäraselt näiteks erksavärviline puuviljavaagen.

Lisaks patjadele soetasime Koduekstra Taim sarjast ka laudlinad. Juba eelpool mainitud värvitoonides pakuvad nad laudlinu kahes mõõdus. Suurem, 150 x 250 cm suurune linik on veidi paksemast materjalist – alumine pool meenutab suisa vakstut. See sobib suurepäraselt katma tervet söögitoa lauda. Selle peale asetasime sama tekstiilisarja teises toonis väiksema, 40 x 140 cm suuruse liniku.

Linikute materjalid on erinevad. Suurem on paksemast materjalist ja püsib seega kenasti libeda puidust laua peal kenasti paigal ning pealmine, dekoratiivlinik kaunistab üldmuljet. Soovitame aga taaskord asetada lauale midagi erksavärvilist – punased või sinised lauanõud, kuldne või hõbedane vaas või kevade puhul taaskord tulbid.

Värvidega mängimine ja sisekujundus on äärmiselt põnevad, kuid on ilmselge, et keegi meist ei hakka oma mööblit igal aastal välja vahetama või seinu üle värvima. Piisab mõnest uuest padjast, vaasist või kardinatest ja lillepotist et kevad tuleks tänavu kohe hoopis teise, julgema ja värskema ilmega!

You may also like

Leave a Comment