Home Ilu-uudised Meigitrendid 2020

Meigitrendid 2020

January 2, 2020
Moetrendid 2020

2020. a. meigitrendidest leiab igaüks endale sobiliku stiili. Kõik väljub kontrolli alt ning ükski piirang enam ei kehti. Ole see, kes sa tahad olla, fantaasiaga ei pea enam tagasi hoidma.  Võid näiteks kanda iga päev meiki, mis siiani oli ainult stiilipidude meik. 

Moes on nii NO-make-up stiil kui ka rohkelt meiki.  Samuti on moes klassikaline, stiilipuhas meik, mida kandis Audrey Hepburn ja klaasjas-haldjalik jumestus.  

Haldjaliku meigi puhul kasuta klaasjaid, läbikumavaid, malbeid ja roosasid toone. Selle meigi juures on eriti moes klaasjad läbikumavad huuled.

Nude meigistiil ja värvid jätkavad. Nude puhul kasuta matte looduslikke toone.  Samas näopõhjal läbikumavaid ja kergeid.

Moevärvid on lilla, roosa, sinine

Moetooted: kerged kvaliteetsed BB kreemid, peitepulgad, Luminous-lighthering puudrid, pärlmutter põsepuna, säravad silmapliiatsid, isikupärased huulepulgad, särapuudrid, litrid, litrid ja litrid.

  1. KULMUD – Puhmjad kulmud ja naturaalsed kulmud. Pehme joonega kulmud.
  2. SILMAD – Nüüd on oluline korralik ripsmetušš, mis teeb su ripsmed väljapaistvaks ja toob iga ripsmekarva välja.  Kuntsripsmed on alati asjakohased. Moes on ka läbipaistvad ripsmetuššid ehk siis praktiliselt värvimata ripsmed. Lainer on moes. Eriti trendikas on valge laineri joon silmalaul, silmalau üleval või silma limaskestal. Samuti erinevad pärlmutrilised  ja heledad lainerid.  Populaarne on ka 80-90ndate silmameik. Kasuta, mis värve tahad ja mitut korraga soovid. Sinu valik, sest värve pole kunagi liiga palju. Või kasuta vastupidi malbeid, roosakaid, läbikumavaid tooteid.
  3. HUULED – Tumedad huuled, aga samuti ka läbikumavad, läikivad ja klaasjad toonid on moes.  Tumedatest värvidest on hea valik tumelilla, tume matt bordoo, sädelev tumelilla, tumepunane, must! Toonita oma meiki tumadate huultega. Eriti moodne on tagasihoidlik meik tumedate huultega.
  4. PÕSED – Kõik highlighterid on moes. Tee nägu ruumiliseks, tõsta põsesarnu highlighter-puudriga. Muuda nägu ideaalseks. Roosa põsepuna on eriti trendikas, sest annab näole värskust. Pärlmutter roosa põsepuna on  eriti õigel kohal 2020.

Mida veel silmas pidada?

  1. Litrid– moes on nii väikesed kui suured ja erilised litrid. Kasuta litreid erinevate meikide puhul ning võid neid katsetada kogu oma kehal. Mine ja sära.
  2. Terve näonahk – terve jume. Kasuta näopõhja tooteid, mis teevad sinu jume säravaks ja terveks, kuid ei jäta tugevat ja paksu meigikihti. Pigem peab jääma oma nahk alt kumama. Vistrike ja defektide peitmiseks kasuta peitepulka, mitte ära pane paksu jumestuskreemi. Õhulisus, värskus, terve välimus on moes. Modelleerimine on jätkuvalt moes, kuid läbikumavalt ja naturaalselt. Hea hajutusega.

Meigitrendide märksõnad: 80.-90. aastad on tagasi, muinasjutulisus, fantaasia, kergus, isikupärasus, terve näonahk. Joo rohelisi smuutisid saavutamaks head nahka.

Imelist 2020. aastat, katseta ja sära!

 

Kätlin Rohilaid-Aljaste

Jumestuskunstnik, jumestuskoolitaja, Royal Beauty Club, Ilukiirabi ja Womens Club asutaja

You may also like

Leave a Comment