Home Soovitused Mida toob 2019. “Kollase Sea” aasta horoskoop 12 zodiaagimärgi esindajale?

Mida toob 2019. “Kollase Sea” aasta horoskoop 12 zodiaagimärgi esindajale?

February 4, 2019

5. veebruaril, Hiina astroloogia järgi algav “Kollase Sea” (ka kuldse sea) aasta, on täis rõõmu ja õnnestumisi paljude eluvaldkondade esindajatele. Samuti on sea aasta suurepärane investeerimisaasta neile, kellel on raha kasvatamise plaanid. Nii lubab veebileht www.thechinesezodiac.org. Tegime kerge kokkuvõtte, mida pakub 2019. aastal kollase sea aasta horoskoop kõikide kaheteistkümne zodiaagimärgi esindajatele.

Hiina astroloogia 12- aastase tsükli viimane esindaja- siga, on igati positiivse ellusuhtumisega. Ta usub imedesse ja neist ka tema elus puudust ei tule. Siga on suure tahtejõuga ning talle meeldib oma eesmärke ellu viia. Siga on seltskondlik, talle meeldib elu nautida, tal on hea huumorisoon ja just seepärast on ta alati seltskonda oodatud. Siga jagab lahkelt oma positiivseid omadusi ka teistele zodiaagimärkide esindajatele, et aasta 2019. oleks parem kui eelnev.

Rott – 2019. on aasta täis õnne ja jõukust! Suhtes olevale rotile pakub partner meeldivat ja rahulikku õhkkonda, andes endast kõik, et näha teda õnnelikuna. Üksikud rotid unistavad kirest ja suurest armastusest, kuid nad peavad olema kannatlikud, sest see õige saabub tema ellu aasta lõpu poole või uue aasta alguses.

Pühvel– hea aasta, heade võimalustega raha teenida. Tundlikud pühvlid saavad aastal 2019 nautida meelerahu, mida nad ei ole saanud ilmselt pikemat aega tunda. Rahu, heaolutunne ja harmoonia nii partnerlussuhetes kui ka seltskondlikus võtmes.

Tiiger – sündinud tugeva ja iseseisva zodiaagiesindajana, kes reeglina teeb vaid seda, mis talle meeldib, peab tiiger siiski sel aastal teistega enam arvestama. Aasta pakub rohkelt uusi armusuhete võimalusi, kuid enne mai kuud ei tasuks tõsisemasse suhtesse astuda. Emotsionaalne pool vajab varasematest negatiivsetest kogemustest paranemist.

Jänes/Kass – ees ootab suurepärane aasta! Rohkelt uusi sõpru, sest ta on inimestega avatum ja end on kergem teistega samale lainepikkusele häälestada. Aasta esimesed kolm kuud on täis väljakutseid, eriti suhetes oma partneriga. Probleemid on aegamööda lahenemas ja aasta teises pooles saab taas tunda meelerahu ja õnnetunnet. Oma sarmi kasutades saabub ellu rohkelt romantikat ja kirge.

Draakon – sea rahulikkus on draakonit mõjutamas enda senist elukorraldust revideerima. Draakoni märgi esindaja võib sel aastal leida uue armastuse ja seda kas seltskondlikelt koosviibimistelt või tööalase kokkupuute tulemusena. Kuna draakon soovib hoida ka oma olemasolevat suhet siis tuleb ka kompromissi tegemise aeg. Tõenäoliselt leiab see aset mai kuus.

Madu – madu peab sel aastal olema võitlusvalmis ja vägagi veenev. 2019. aasta toob tööalaselt enam stressirohkeid aegu kuid vastukaaluks on pereelu probleemidevaba. Kokkupuuted laste ja nooremate sugulastega pakuvad rohkelt põhjust rõõmu tunda.

Hobune – paljutõotavam kui eelmine 2018. koera aasta hobusele pakkus. Sel aastal armub hobune oluliselt kergemini, mis võib tuua ka kahjuks südamevalu. Uute armusuhete loomisel katsuge hoida selget meelt ja kaalutlege ettenägelikumalt suuremaid otsuseid.

Kits/Lammas – 2019. aasta kulgeb kõikide eesmärkide täitmise tähe all. Kits /lammas on väga armastav, romantiline ja kirglik oma armusuhetes. On suur tõenäosus, et aastal 2019 armub ta esimesest silmapilgust ja seda eelkõige sea aasta esindajasse.

Ahv – sea aasta on ahvile muutuste ja heade uudiste tähe all kulgemas.  Ahv ei jäta võimalusi kasutamata, et demonstreerida oma andeid, töövõimet ja kirglikkust. Ahvil on tugev kaitse, et karjääriredelil tõusta ja rahanumbreid kasvatada. Sõna energia iseloomustab ahvi 2019. aastat.

Kukk – edu ja õnn saabuvad kui kukk pöörab nii töös kui partnerluses enam tähelepanu kvaliteedile. Kukk peab end veidi tahaplaanile tõmbama ja mõistma kaasinimeste kui ka armastatu soove ning nendega arvestama.

Koer – sellel aastal loevad õnnestumistel ainult tema enda jõupingutused. Sea aasta pakub suurepäraseid edasiminekuvõimalusi ja uusi suundi nii tööalaselt kui ka suhetes.  2019. aastal võib koer leida oma hingesugulase tiigri või hobuse zodiaagimärgi esindaja hulgast.

Siga – 2019. aasta on tema aasta ja õnn soosib neid, kes püstitavad uued eesmärgid ja nende saavutamise nimel tööd teevad. Armusuhete osas on vaja põhjalikud korrektsioonid teha. Tuleb otsustada kas soovitakse kergeid romantikasuhteid või oodatakse sügavamaid tundeid. Siga võib esimesest silmapilgust armuda kits/lammas zodiaagimärgi esindajasse ning romantilisi suhteid soosib aasta ka draakoni ja jänesega.

Edukat ja õnnelikku uut aastat!

 

You may also like

Leave a Comment