Home Soovitused Pulm toob rõõmupisarad silma

Pulm toob rõõmupisarad silma

July 23, 2018

Kas abielluda või mitte abielluda, selles polegi tegelikult küsimust. Muresid tekitavad rohkem praktilised küsimused: kus abielluda, millal abielluda, keda kutsuda, mida külalistele pakkuda jne. Esimese asjana on kindlasti paljudel abiellujatel mõttes, kas teha suured või väikesed pulmad. Erineva suurusega pulmadel on nii plusse kui ka miinuseid. Suur ja väike on filosoofilised terminid ning pole kindlasti üheselt mõistetavad. Samas pulmi tuleb ikka pidada ning üleliia muretseda pole mõtet. Järgnevalt räägimegi teile, kuidas pulmadeks valmistuda ning mida võiks tähele panna pulmasid korraldades.

Kas väike või suur pulm?

Väikese pulma plussideks on kindlasti väiksemad väljaminekud, seda on lihtsam planeerida ning külalistel on piisavalt aega omavahel tutvuda. Saad alati kutsuda need, keda sa tõesti enda pulmas näha tahad. Arvestama peab, siis ka kindlasti nende pahameelega, keda pulma ei kutsutud, kuid see on juba solvujate enda mure.

Suure pulma plussiks on kindlasti see, et on võimalik kutsuda kõiki, keda sa soovid. Pärast ei pea muretsema, et mõned jäid nimekirjast välja, kuna lihtsalt ei mahtunud. Suured pulmad on mõneti ka palju maagilisemad ning jäävad kauemaks meelde, sest kui inimesi on rohkem, siis juhtub ka rohkem. Samuti saab pruutpaar ka rohkem kingitusi.

Kumb siis on parem, kas väike või suur pulm? Ühest vastust sellele ei ole. Kõik sõltub inimestest endist. Tähtsad on ikkagi abiellujate enda isiklikud eelistused

Kus abielluda?

Tänapäeval on ka teisi põnevaid kohti, kus abielluda. Osad paarid eelistavad abielluda kuskil looduskaunis kohas või hoopistükkis välismaal. Õues suvel pulmasid pidada on ju mõnus, eriti kui on ilus ilm. Kui ilmaga õnnemängu ei soovi mängida, siis tuleks valida koht, kus on ka siseruumides olemise võimalused. Rannas abiellumine tundub suurepärase mõttena, aga kui samal ajal sajab vihma ja rahet, siis polegi enam pulmad nii maagilised. Hea mõte on ikkagi valida asukoht, kus on võimalik tseremooniat läbi viia nii sees kui väljas.

Populaarsed kohad on mõisad, turismitalud, erinevad peo- ja konverentsisaalid ning restoranid. Kõikidel kohtadel on omad plussid ja miinused. Kui korraldada linnast väljas, siis tuleks mõelda ka külaliste majutamise peale. Restoranis korraldatud pulma plussiks on, et ei pea nii palju transpordi peale mõtlema. Kõik saavad ise pärast pulmapidu koju ning ära jääb ka cateringi tellimine, sest restoranidel on endal köök ning teenindav personal olemas.

Linnast väljas olevad kohad jällegi rabavad ilusa loodusega ning peokohta sõites saab teha autodega lõbusat pulmarongi. Selle juurde käib omaette kombestik ning rituaalid ning tegu võib olla väga toreda lisaväärtusega, mis muudab kogu pulmapäeva veel erilisemaks. Samuti, kui mõelda pulmapiltidele, siis looduses tehtud pildid näevad kindlasti palju ilusamad välja.

Kas võtta väikelaen pulmadeks või mitte?

Üks asi, mille taha paljudel pulmad jäävad, on raha. Kui on võimalik ise finantseerida pulmasid, siis see on väga tore, aga kui puuduvad sellised võimalused? Alati saab ka vanematelt laenata, kui neil on olemas vastavad vahendid, kuid alati ei aita ka see lahendus.

Üks võimalustest, kuidas pulmadeks raha leida on võtta tagatiseta väikelaen. Seda ei tohiks kindlasti võtta kergekäeliselt ning nõu peaks pidama ka laenufirma või panga esindajaga. Meiega võttis ühendust Finora Capital, kes on just selline ettevõte, kes pakub oma klientidele erinevaid rahastamisvõimalusi. Üks nendest võimalustest on just väikelaen. Finora Capital annab alati enne lepingu sõlmimist kliendile lepingueelset teavet ja tutvustab laenu võtmisega seotud riske. Väikelaen pole kindlasti kiirlaen, kus raha tuleb kiiresti ja hetkega. Tegu on finantsteenusega, mis lähtub vastutustundliku laenamise põhimõttest ning laenu taotleja finantskäitumine peab vastama ka teatud tingimustele.

Olgu selleks väikelaen, enda raha või laenatud summa vanematelt, siis kõige tähtsam on ikkagi abiellumine ise. See on ju tegelikult tore komme, mis ei tohiks unustusse vajuda. Pulmapäev on täis meeliülendavaid emotsioone, mida pruutpaar ning külalised mäletavad veel pikki aastaid. Tähtis on teha enda jaoks kõik enne abiellumist selgeks, mida täpselt soovitakse. Nõnda õnnestuvad ka pulmad ning kõigi osaliste põskedel ei ole lihtsalt pisarad, vaid ikka rõõmupisarad.

You may also like

Leave a Comment