Home Ilu-uudised Make-up tooted 35+ vanustele

Make-up tooted 35+ vanustele

January 21, 2020

 

  1. Hea jumestuskreem. Näopõhi on kõige olulisem! Peab kasutama loomulikke ja värskust andvaid näopõhja tooteid! Minu isiklik lemmik Essential Professional Make-up Di Roma BB kreem IVORY.
  2. Kulmupliiats, kulmupalett või lainer. Kulmupliiats olgu pehme ja koostisega, mis ei lähe laiali. Kulmulainer on veel parem, tagab tundideks laitmatud kulmud. Teeb isegi neil kaunid kulmud, kellel osad kulmukarvad on puudu. Minu lemmik on Parisax Professional kulmupalett, kuna saan teha kahe värviga ja karva fikseerimiseks on vaha kaasas. Lisaks särav värv kulmu alla panemiseks, et kulmu tõsta.
  3. Põsepuna – põsepuna olgu vanuses 35+ roosa. Roosa annab värskust ja noorust. Minu lemmik on Essential Professional Make-up Sweetbush. See on ilus värske roosa õrna sädelusega.
  4. Ripsmetušš – allergia ja ärritusevaba, samas ripsmeid eraldav ja pikendav. Ei tohi päeva jooksul pudeneda ja määrida! Samuti ei tohi ripsmetele tükkis peale jääda! Absoluutne lemmik Parisax Professional Pro Extend Black. Teeb ripsmed loomulikult pikaks ja ei ärrita silmi, sobib ka kõige tundlikumatele silmadele.
  5. Huulepulk – väljapeetud nude või klassikaline punane. Huulepulga puhul, niisutagu huuli, olgu laitmatu konsistentsiga, ei tohi laiali minna ja peab tegema oma hambaid valgemaks. Vali alati oma nahale õige värvipigmendiga. Oled väljapuhanud näost värske, kasuta nude toone, oled väsinud ja on vaja tähelepanu mujale hajutada oma väsimuse ilmingutest, vali punane huulepulk. Punaseid on palju, vali just selline punane, mis sobib sinu juuste, silmade ja nahaga.  Minu lemmik on Essential Professional di Roma Bad Angel ja Love värvitoonid.  Bad angel Punane väikses vaarika alatooniga ja Love klassikaline soe punane, püsiv tulemus ja pehmed huuled.
  6. Luminous puuder – Puuder, mis teeb su näo võrratuks. Pane põsesarnadele ja kaotad 5 aastat. Minu lemmik Parisax Professional Luminous powder. Pehme, murtud tooni ja kerge tekstuuriga.
  7. Matt puuder – sul on ees pikk päev või pildistamine, siis kinnita oma meik mattpuudriga. Pane matti puudrit otsa ette, lõuale ja kohe on nägu ilusam ning klaarim. Parim variant on, 1 toon heledam jumestuskreemi toonist. Minu lemmik on Royal Effemi kivipuuder 052.

 

Soovitan kõikidel naistel 35+ korra elus ära käia meigikoolitusel või meiginõustaja juures, uskuge, te saate väga palju uusi teadmisi ja nippe teada, kuidas ilma iluoperatsioonideta olla noorem, värskem ja säravam.  Kasulik tervisele ja rahakotile.

 

Kätlin Rohilaid-Aljaste

Jumestuskunstnik, jumestuskoolitaja, Royal Beauty Club, Ilukiirabi ja Womens Club asutaja

Foto: Evelin Lillepuu

You may also like

Leave a Comment